Állások,Hírdetések

  A jó távmunkás kritériumai:

Csökkentse weboldala költségeit 0Ft-ra!

- Elsősorban szereti amit csinál.

- Pontosan ismeri feladatkörét.

- Megbízható. Nem zavarja az egyedüllét.

- Munkavégzése folyamán minimális felügyeletet
   és támogatást igényel.

- Minden lehetőséget megragad tudása
   gyarapítására, önképzésre.

- Kiváló szóbeli, írásbeli kommunikációs
   készségekkel és problémamegoldó képességgel
   rendelkezik.

- Kreativitás, kezdeményezőkészség,
   rugalmasság, kapcsolatépítés, együttműködési
   készség jellemzi.

- Nyitott szellemmel rendelkezik, könnyen
   alkalmazkodik a változásokhoz.

- Szakmailag felkészült és megfelelően jól
   képzett szakember.

- Önmotivált, minőségre törekvő, önálló
   és tudja mit csinál.

- Elkötelezettséggel és felelősségérzettel
   rendelkezik saját "szervezete" iránt.

- Munkavégzésében, mint mennyiségi, mint
   minőségi követelményeknek eleget tesz.

- Munkájában önálló, a rábízott feladatok
   elvégzéséért felelősséget vállal.

- Jól ismeri a munkavégzéshez használatos
   különféle információtechnológiákat.

- A határidőket pontosan betartja, jól szervezi a
   munkáját, jól be tudja osztani az idejét és
   elérhetőségét a megadott időintervallumban
   biztosítja.

- Jól szervezett és megbízható.

- Megismeri és betartja a tűz és munkavédelmi
   előírásokat.

- Betartja az adatbiztonsági és adatvédelmi
   szabályokat.

Tobábbi információk

Továbbra is várom a kommenteket, hasznos ötleteket. Valamint a kamu állásajánlatok bejelentését. Ha tud valaki ilyet egyből jelezze, kinyomozzuk és közzétesszük! Írja meg!

Adsway Pénzkereset

Egy valós most indult otthoni pénzkereset Neo Pays

Állás átverések itt

Magyar cég munkatársakat keres internetes kereskedelmi munkakörbe. Kiemelkedő fizetés, karrier lehetőség. + További állásajánlatok az oldalon!!!

Még több valós internetes, otthoni munka

Állásajánlat itt

E-HITEL a hiteles oldal

Utazási tippek ittt

A jó távmunkás kritériumai

Egészségügyi átverések

Google

Internetes munka lehet

A legmegfeleleöbb otthoni munka kiválasztása

Munkakörök

Otthoni munka elönyei

A Távmunka

A tavmunka elönyei

A távmunka hátrányai

Vásárlás kedvezményesen

Yessplus

Készítsd el saját honlapod programozói tudás nélkül, ami bevételt termel. Valós internetes munka, valós munkával, teljesen INGYEN.